Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  заспамленності тексту це

  1. Що мають на увазі під цим поняттям в 2016 році Чи не занадто гарне слово, погодься, колега. Заспамленності...
  2. Чим небезпечні для сайту переоптімізірованние тексти
  3. Як поліпшити показники нудоти тексту

  Що мають на увазі під цим поняттям в 2016 році

  Що мають на увазі під цим поняттям в 2016 році

  Чи не занадто гарне слово, погодься, колега. Заспамленності тексту це так званий професіоналізм в промові вебрайтетов і оптимізаторів. А ще можна зустріти слова - «нудота» академічна і класична, Переспа, «тошнілово». Всі ці поняття не що інше, як своєрідна чергова спроба «повірити алгеброю гармонію».

  Ой, забула привітатися. L Вітаю тебе, початківець копірайтер. Рада, що маєш намір забрати в свій багаж чергову порцію знань.

  У попередній статті ми говорили про «водності» текстів як показнику їх інформативності. «Водичка» в матеріалі - біда багатьох початківців авторів. «Переспа» - не менша проблема недосвідчених оптимізаторів і копірайтерів. Сьогодні я постараюся розкласти для тебе по поличках такі відомості:

  • що таке заспамленності або нудота - класична. академічна;
  • як і де перевірити нудоту своєї роботи;
  • які нормативи заспамленності в світлі вимог пошукових систем 2016 року;
  • чому Переспа небезпечний для інтернет-ресурсу;
  • як написати статтю, щоб від неї не нудило ні замовника, ні читача, ні роботів, не кажучи вже про самого автора.

  Текст, написаний для людей. Ми з тобою чисто інтуїтивно розуміємо, що це означає. Такий матеріал легко і цікаво читати, погляд не «застряє» на криво вписаних ключових запитах, відвідувач отримує відповіді на хвилюючі його питання. А як вловити цю тонку грань машинам пошукових систем, адже «інтуїція» не входить поки в число їх достоїнств. Саме для роботів, вірніше, для забезпечення можливості їх функціонування, були розроблені кількісні характеристики відповідності запитам і легкості читання текстового контенту. Їх називають нудотою або заспамленності. Текст, написаний для людей

  Значення спамності і академічної нудоти документа відображають відношення кількості одних і тих же виразів (ключів і не тільки) до загального обсягу тексту. І той, і інший показник вимірюються в старих добрих відсотках. Хоча, якби запитали мене, то я запропонувала б яке-небудь «говорить» назва, наприклад, «Блевіо» (жарт).

  Класична нудота тексту теж характеризує частоту використання слів (будь-яких) в документі. Але розраховують її як корінь квадратний з числа повторів самого нудотного слова, причому її значення не залежить від кількості символів. Власник ресурсу Advego вважає нормальною цифру 7. Але це явно застарілі відомості. Пристойний копірайтер 2016 роки не дозволить собі неприємну в класиці більше 5.

  Говорячи про нудоту, досить часто мають на увазі застосування ключових слів, але це не зовсім вірно. Мені доводилося бачити статті, де найбільш вживаними словами були «паразити» мови на кшталт «коротше кажучи» або «необхідно відзначити» - ось вже «тошнілово»! Зрозуміло, для того, щоб матеріал був ревалентен запитам найчастіше потрібно вживати ключ. Стеж, новачок, за своїми роботами. Непорядок, коли в статті про черепиці головним героєм стає «дах», а в тексті про розведення кроликів - «хутро», «м'ясо». Пошуковики тебе не зрозуміють.

  А в цифрах можна?

  Інтуїція і «шосте чуття» - чудово. Але це суб'єктивні поняття. «Скока вішати в грамах?» - хочеться запитати замовника, щоб було, що потім пред'явити йому. Ті з вас, друзі, хто вже побував на кількох біржах, знайомі з їх сервісами SEO-аналізу контенту. На кожній текстової майданчику свої підходи до цього питання. При всій повазі до Text.ru, самим грунтовним і логічним мені представляється СЕО-аналізатор Адвего. І орієнтуватися потрібно в першу чергу на поняття академічної нудоти. Інтуїція і «шосте чуття» - чудово

  Оптимізований текст має право тримати цей показник на рівні 7-8 відсотків, не більше. Так вважає більшість оптимізаторів. Мені ж видається ця цифра завищеною. І ось з якої причини. Яндекс і Гугл аналізують адже цілком всю сторінку, включаючи Title, Description, атрибути alt для картинок, в які ми завжди прагнемо вставити ключі. А копірайтер перевіряє тільки текст, часто без H1. Ось і може таким чином вискочити «Переспа». Так що краще спиратися на цифру 6-7%, спокійніше якось.

  Але якщо ти, молодий товариш, працюєш на TEXT.ru, і замовник не вимагає іншого, то можеш, звичайно, задовольнитися SEO-аналізом цієї біржі. Її вимоги до заспамленності оптимізованого матеріалу - від 30 до 60%. Але і тут мені хочеться внести корективи. Якщо веб-майстер не вказав кордонів, то постарайся утриматися в рамках 35-45 відсотків. Буде в самий раз.

  Чим небезпечні для сайту переоптімізірованние тексти

  Два наших одного - Яша з Гошею (так називають пошукові системи в тусовці оптимізаторів) - розумнішають не по днях, а по годинах. Ще років п'ять тому вони «ковтали» як миленькі шпінгалети з Нижнього Тагілу ... ті, які самовивозом. Сьогодні їм подавай новизну, інформативність, корисність. І, боже упаси тебе, від спроб маніпулювати результатами видачі. А за такі вони і вважають якраз ту саму заспамленності, тошнотно, якщо їх індекси перевищують розумні (зазначені вище) межі. Два наших одного - Яша з Гошею (так називають пошукові системи в тусовці оптимізаторів) - розумнішають не по днях, а по годинах

  Сьогодні нудота і Переспа вважаються симптомами важкої хвороби сайту, що загрожує йому смертю - баном. А грамотний веб-райтер, як лікар-професіонал, не має права наражати на небезпеку життя свого пацієнта.

  Як поліпшити показники нудоти тексту

  Чи не «довбай», початківець копірайтер, мозок замовника і читачів одним і тим же словом, використовуй синоніми. У цьому тобі допоможе багатий словниковий запас. А якщо ти не впевнений в його пристойних розмірах, то ходи простіше.

  Я, наприклад, отримавши чергове замовлення і визначившись з ключами, виписую собі на окремому листку все їх синоніми. Якщо в голову не приходить нічого путнього, то задаю питання всюдисущому Яшке, шарю по сайтам з аналогічним контентом. Складання такої шпаргалки для мене - початок роботи над темою. Взявши ключ один раз в прямому входження і два-три - в морфологічному, в інших випадках використовую підказки зі свого «чарівного» листочка. Цей рецепт дуже добре допомагає від хвороби під назвою «спам».

  Інший шлях - збільшення розміру статті - я не вважаю гідною кандидатурою, хоча саме це рекомендують багато замовників. Ну посудіть самі ... Якщо нарощувати обсяг матеріалу без використання ключових слів (а їх ми вже «вжили» що називається «під зав'язку»), то про що писати? Лити ту саму воду? Вийде, як у відомій казці про журавля: витягнеш ноги - загрузне дзьоб, тобто буде перевищено показник водності.

  Ні, друже мій! Вмикай фантазію, підбирай синоніми, якщо текст не строго технічний, застосовуй образні вислови, метафори, обмежено можна використовувати займенники. Пошукові машини дуже вітають такий підхід.

  Вимоги пошуковиків 2016 року дають нам, копірайтерів, набагато більше творчих можливостей, ніж раніше. Май на увазі, наша з тобою професія затребувана і знаходиться зараз на підйомі. Яндекс і Гугл хочуть якісний контент? Так давай забезпечимо їм всі сайти! А ті з власників інтернет-ресурсів, хто сьогодні ще не послухав голосу розуму з вуст розумних роботів, все одно прийдуть до нас завтра. Але наші послуги будуть коштувати вже дорожче ...

  PS SEO-аналіз даної статті в Адвего дав наступні результати:

  • Ак. тош-та - 5.7%.
  • Кл. тош-та - 3.4.
  • Частотність жодного із слів, включаючи стоп-слова, не перевищила 2,9%.
  • Вода - 69%.

  Такі показники мене цілком задовольняють.

  До нових зустрічей, друже, в нашій шкілки.

  З повагою, твій садівник GALANT.

  А в цифрах можна?
  «Скока вішати в грамах?
  Якщо нарощувати обсяг матеріалу без використання ключових слів (а їх ми вже «вжили» що називається «під зав'язку»), то про що писати?
  Лити ту саму воду?
  Яндекс і Гугл хочуть якісний контент?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»