Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Завершення четвер: Сео Тайцзи і хлопчики

  Висвітлюючи старої школи K-Pop художники, які почали все це. Я можу робити це щотижня або раз на місяць. Сьогодні я розповім про групу, яка почала стиль k-pop, який ми знаємо сьогодні: Seo Taiji і Boys.

  Ви, можливо, вже визнаєте людину ліворуч. Це Ян Хун Сук, відомий як Papa YG. Перед тим, як стати одним з найпотужніших генеральних директорів у K-Pop, він був частиною легендарного тріо: Seo Taiji і Boys. Увійшовши, Seo Taiji був головною визначною пам'яткою, і до цього дня вважається корейською рок-легендою. Коли Seo Taiji створив групу, приєднавшись до танцюристів / реперів Yang Hyun Suk і Lee Juno, була створена легенда. Легенда, яка заклала б основу для k-pop, як ми її знаємо сьогодні. У їхній музиці використовувався хіп-хоп американського стилю, а на задньому плані - різні види музики: поп, рок, метал, танець. Без цієї групи не було б жодного YG, що означає жодна з сьогоднішніх k-pop зірок, таких як Big Bang, 2NE1, 1TYM і Se7en. Хоча деякі з них не люблять стиль музики, ви не можете заперечувати статус і вплив групи на k-pop.

  _________________________________________________________________________________________

  Основи

  Роки активності: 1992-1996

  Етикетка: Yedang, Bando

  Учасники:

  Учасники:

  Seo Taiji
  Художник, автор пісень
  Дата народження: 21 лютого 1972 року

  Seo Taiji  Художник, автор пісень  Дата народження: 21 лютого 1972 року

  Ян Хюн Сук
  Художник, автор пісень, виконавець музики
  Дата народження: 2 грудня 1970 року

  Ян Хюн Сук  Художник, автор пісень, виконавець музики  Дата народження: 2 грудня 1970 року

  Лі Юно
  Художник, актор
  Дата народження: 10 лютого 1966 року

  Альбоми:

  1. Seotaiji і Boy I (1992)
  2. Seotaiji і Boys II (1993)
  3. Seotaiji і Boys III (1994)
  4. Seotaiji і Boys IV (1995)
  5. Шкода часу (1996)
  6. Прощай кращий альбом (1996)

  _________________________________________________________________________________________

  Кар'єра

  У 1991 році група рокерів Seo Taiji, Sinawe, розпалася. Сео Тайцзі вступив в іншу область і хотів використовувати експериментальні звуки. Він вирішив спробувати танцювальну групу і об'єднався з танцюристами Ян Хюном Суком і Лі Юно. Хоча Seo Taiji спочатку не планував дебютувати групу як танцювальну / поп-групу, вони стали великим успіхом.

  Їх перший альбом, Seotaiji і Boys I , був випущений в 1992 році. Заголовок композиції “Nan Arayo” став величезним хітом. Поєднуючи нові розваги, реп та оптимістичні тексти, цей новий тип музики привернув багато уваги. "Nan Arayo" залишився в # 1 на чартах протягом 17 тижнів. Цей рекорд був розбитий лише на “Lies” Великого вибуху (18 тижнів).

  Через рік Сеотайджі та хлопчики II були звільнені. Другий альбом став бачити більше впливу минулих музичних зусиль Seo Taiji. Хоча це було ще поп та танцю, рок став вводитися.

  З випуском 1994 р. Seotaiji і Boys III , група повністю перетворилася з танцювального поп-музики на реп-рок і метал. Незважаючи на те, що їхній титульний трек був «Мріяти про Balhae», це були інші треки, які привернули увагу громадськості. Можливо, це було занадто багато уваги. "Gyosil Idea (Class Ideal)", на якому було представлено бек-вокал Ан Хен-чана Crash, була доріжкою, яка критикувала корейську систему освіти, зокрема, переконання, що це "промивання мозку" дітей. Треки з цього альбому навіть призвели до звинувачень у тому, що пісні відстежують сатанічні повідомлення (такі звинувачення характерні для рок-музики). Звичайно, розслідування виявили, що ці звинувачення є безпідставними.

  Продовжуючи спірні пісні, Seo Taiji і Boys випустили свій четвертий альбом, Seotaiji і Boys IV . Тимчасовий трек "Come Back Home" вийшов на територію гангстерського репу. Траса була призначена для тих, хто втік з дому, і, як повідомляється, багато людей повернулися додому після його звільнення. Альбом не обійшовся без іншого рок-треку «Pilseung», який став популярним з його альтернативним рок-звуком.

  Seo Taiji і Boys також випустили сингл, Regret of the Times, в 1996 році. Трек "Regret of the Times" викликав суперечки серед цензорів. Це було майже заборонено через те, що Комітет з етики ефективності Кореї визнав, що пісні не підходять для неповнолітніх. Внаслідок реакції громадськості, система «цензури» закінчилася в липні 1996 року. На жаль, здається, що ця система нещодавно повернулася.

  У січні 1996 року Сео Тайцзи і хлопчики пішли на пенсію, хоча обставини, пов'язані з розформуванням, не узгоджені. Завдяки своїм шанувальникам, група випустила компіляційний альбом своїх найкращих треків Goodbye Best Album. Після виходу на пенсію, Сео Тайцзи вирушив до Сполучених Штатів, а Ян Хун Сук і Лі Юнон створили власні етикетки.

  _________________________________________________________________________________________

  Post-Split: де вони зараз?

  Seo Taiji

  Музично кажучи, Seo Taiji був найбільш активним. Після виходу на пенсію, Сео Тайцзи відступив від уваги, і навіть сьогодні відомий своєю відсутністю видимості і таємничості. Він повернувся до створення музики в 1998 році, з його альбомом Seo Tai Ji , який складався з хеві-металу і пісень Nu Metal. У 2000 році його повернення до Кореї відзначали шанувальники. Його другий сольний альбом, Ultramania , мав величезний успіх і навіть призвів до зниження популярності хлопчика. "Internet War" і "Ultramania" були двома найбільшими хітами цього року. Тільки трохи голови, деякі читачі можуть не сподобатися цей стиль музики. HAHAHA

  У 2004 році він випустив свій третій сольний альбом, 7th Issue . Альбом став найдорожчим у тому році в Південній Кореї. Альбом містив критичні треки, такі як “FM Business” (критикуючи музичну індустрію та експлуатацію митців) та «Жертва» (говорили про аборти та сексуальні нападки). "FM Business" було заборонено через мовний та агресивний зміст. У 2005 році Seo Taiji знову відступив у приватне життя.

  Він повернувся в 2008 році з трьох частин одного проекту, "Маої" "Бермудський трикутник" Він також випустив 15-річний альбом Seo Taiji. Альбом, який складався як з старих, так і з нових пісень Seo Taiji, був проданий в обмежених кількостях з унікальними серійними номерами. Seo Taiji тримав # 1, і дав # 2 і # 3 Ян Хюн Сук і Лі Юно. У відповідь на людей, які не змогли отримати доступ до альбому, Seo Taiji перевидав всі минулі альбоми, включаючи роботи Seo Taiji і Boys.

  У 2011 році було виявлено, що Сео Тайцзи був одружений з актрисою Лі Цзі Ах в 1997 році, і пара має двох дочок. Лі подала на розлучення в 2006 році і була завершена в 2009 році.

  Ян Хюн Сук

  У 1998 році Ян Хун Сук випустив сольний альбом, Ян Хюн Сеок. На альбомі була пісня, написана Сео Тайцзі. У тому ж році він заснував YG Entertainment. З того часу Ян Хун Сук зосередився на побудові свого бізнесу, який мав надзвичайний успіх. Він випустив таких мегастральних митців, як 1TYM, Se7en, PSY, Big Bang і 2NE1. Нещодавно вийшла новина про декілька нових груп, а в компанію приєдналася ще одна легендарна трійка хіп-хопу Epik High. Компанія вважається однією з «великих 3», і завдяки успіху PSY, Papa YG зараз є провідним акціонером серед великих 3. Ян Хун Сук також є суддею на музичному шоу K-POP STAR. Він також сприяв поверненню дівчини групи Ранії, як спосіб відшкодувати користь, яку генеральний директор їхньої компанії зробив для нього, коли він почав розвивати YGE. Ян Хюн Сук був не тільки особисто залученим, але й привів талановитих співробітників компанії.

  У 2010 році Ян Хун Сук виявив свої стосунки з колишнім членом Swi.T, Лі Ен-ю. Вони мають двох дітей.

  "Дим диявола" * не підходить для всіх глядачів *

  Лі Юно

  Я не зміг знайти багато чого про те, що Лі Юно був до відходу на пенсію. Він відкрив стару школу к-поп-групи, Клуб молодих турків і відкрив школу танців. Він також має кілька акторських кредитів на його ім'я. Зовсім недавно, у 2010 році Лі Юно зіграла роль музичного продюсера у фільмі «Дівчина п'ята». У вересні 2011 року він танцював на SBS Chuseok, спеціально з Jaekyung Rainbow. У листопаді того ж року Лі Юно ввійшов у сингл "Honey Family", "We Should Get Married?". Він також повернувся до шоу SBS "Comeback Show Top 10". Зараз він є режисером розваг "Ant Hill". У своєму особистому житті Лі Юно недавно вийшов заміж за Парка Мірі і має дівчинку.

  _________________________________________________________________________________________

  Незважаючи на те, що вони не були групою протягом 16 років, члени Seo Taiji і Boys все ще мають тісний зв'язок. Мало того, що їхній статус як новаторських і трендових музикантів залишається твердим. Вони стали піонерами американського стилю хіп-хопу в корейській музиці. Художники до цих пір шукають їх, і завдяки їхнім зусиллям, хіп-хоп жанру в Кореї зростав сильним. Тріо Сео Тайцзи і хлопчиків назавжди легенди в корейській музиці.

  Post-Split: де вони зараз?
  У листопаді того ж року Лі Юно ввійшов у сингл "Honey Family", "We Should Get Married?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»