Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Збільшіть свою цінність до ваших Facebook оголошень клієнтів з SEO послуги

  1. Що таке пошукова оптимізація?
  2. Якість трафіку.
  3. Кількість трафіку.
  4. Органічні результати
  5. Розумійте свою аудиторію
  6. Проведення аудиту SEO
  7. 4 Поради для підвищення ваших клієнтів до SEO послуг
  8. 2. Напишіть блог-повідомлення для своїх клієнтів
  9. 3. Посилання посилань у блогах на цільові сторінки
  10. 4. Заохочуйте і просувайте хороші відгуки
  11. Хочете знайти клієнтів, які будуть платити вам Топ долар для запуску своїх рекламних кампаній Facebook...

  Примітка редактора: Сьогодні Парішміта Чакрабарти з Звіт про сад показує додаткову послугу, яку агентство цифрового маркетингу може запропонувати клієнтам, підвищити рентабельність інвестицій та досягти прибутку. Читайте далі, щоб дізнатися більше ... Організація всіх розмірів усвідомлює важливість інтернет-маркетингу, особливо через пошукові системи. Потенційні клієнти, швидше за все, потраплять на веб-сайти ваших клієнтів через пошукову систему, ніж переходячи безпосередньо до неї.

  Читайте далі, щоб дізнатися більше

  У сфері цифрової реклами ваші клієнти, як правило, йдуть з оголошеннями Facebook або кампаніями PPC, оскільки вони обидва надають дуже конкретні варіанти націлювання.

  Кампанії Facebook залежать від бюджетів. Якщо ви виділите достатньо бюджету, ви побачите результати. SEO займає більше часу, але вимагає нульових грошових інвестицій. Це також допоможе вам отримати кращі результати протягом більш тривалого періоду часу.

  Таким чином, з огляду на довгостроковий вибір хороших органічних рейтингів або успішних оголошень Facebook, логічним вибором є органічний вибір. Це займає більше часу, щоб створити свій рейтинг SEO, але це окупається з точки зору досяжності.

  Я хотів би дати вам кілька порад, щоб підняти SEO послуги та підвищити цінність ваших клієнтів для оголошень Facebook.

  Але спочатку давайте розберемося з основами SEO або пошукової оптимізації.

  Що таке пошукова оптимізація?

  Всі основні пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo, мають первинні результати пошуку, де веб-сторінки та інші фрагменти вмісту, такі як відео чи місцеві списки, відображаються та класифікуються на основі того, що пошукова система вважає найбільш релевантною для користувачів.

  Це не платна послуга, вона базується виключно на тому, що Google вважатиме найбільш релевантними веб-сторінками для пошуку.

  Щоб зрозуміти, що таке SEO дійсно, давайте розірвемо це слово і подивимося на частини:

  Якість трафіку.

  По-перше, ви хочете залучити відвідувачів, які щиро зацікавлені в продуктах, які ви пропонуєте.

  Ви можете залучити відвідувачів з усього світу, але якщо вони приходять на ваш сайт через те, що Google повідомляє, що ви є ресурсом для комп'ютерів Apple, коли ви дійсно фермер продаєте яблука, це не якісний трафік.

  Ви хочете зосередитися на залученні людей, які насправді зацікавлені в тому, що ви продаєте. Це можна зробити, додавши відповідні пошукові терміни (також відомі як ключові слова) на свій веб-сайт, публікації в блогах і цільові сторінки.

  Кількість трафіку.

  Після того, як правильні люди знаходять вас з сторінок результатів пошуку (SERPs) і натискають на ваш сайт, більше трафіку краще, і ви хочете заохотити це. Ви можете зробити це, продовживши фокусування вмісту на потрібні ключові слова.

  Органічні результати

  Органічний трафік - це будь-який трафік, за який не потрібно платити. Якщо ви добре оцінюєте конкретне ключове слово, ви отримаєте більше трафіку на сторінках сайту, публікаціях у блогах і цільових сторінках, які фокусуються на цьому ключовому слові. Це також підвищує загальний рейтинг.

  На відміну від цього, оголошення складають значну частину багатьох видань. Ви зазвичай бачите їх у верхній і нижній частині сторінки в маленькому зеленому полі, позначеному як "Реклама". Ви повинні заплатити за них, і ніколи не буде гарантовано, що ваші оголошення відображатимуться на першій сторінці SERP.

  Насправді, пошукова оптимізація - це відчутна серія стримувань і противаг, спрямована на те, щоб переконатися, що ваш вміст з'являється під час правильних пошуків. Кінцева мета SEO полягає в тому, щоб вийти на початок сторінки результатів пошуку "органічно" - тобто без оплати оголошень.

  Це може бути повільний, методичний процес, але він необхідний. Це вимагає терпіння і старанності, особливо тому, що параметри, які визначають і диктують результати пошуку, постійно змінюються.

  По-перше, давайте перервемо SEO на його дві основні компоненти: на сторінці SEO і поза сторінки SEO.

  У найпоширеніших термінах тактика на сторінці - це заходи, які ви можете зробити на своєму сайті, щоб покращити результати пошуку.

  І навпаки, позасторінкова SEO передбачає створення відносин з іншими веб-сайтами, щоб позиціонувати вас як джерело інформації та змісту освіти. Це створює кількість посилань на ваш веб-сайт, вказуючи пошуковим системам, що ви є авторитетом.

  Обидва види SEO відіграють один від одного, але для цілей цієї посади ми більше зосередимося на вдосконаленнях, які ви можете зробити на своєму сайті.

  На сторінці SEO є практика оптимізації окремих веб-сторінок для ранжирування вище і заробляти більше відповідного трафіку в пошукових системах. На сторінці позначається як зміст, так і вихідний код HTML сторінки, яка може бути оптимізована, на відміну від оф-сторінки SEO, яка посилається на посилання та інші зовнішні сигнали.

  Оптимізація позасторінкового SEO необхідна для того, щоб веб-сайти конкурували у високо конкурентному середовищі. Зовнішня SEO оптимізація передбачає зміцнення, авторитет домену через посилання з інших інтернет-ресурсів, що посилаються на вашу веб-сторінку. Для досягнення результатів це потрібно робити довгостроково, створюючи нові зв'язки щомісяця.

  Розумійте свою аудиторію

  Для досягнення найкращих результатів зверніть увагу на наступні аспекти вашої цільової аудиторії. Для цілей цієї посади, ми збираємося зосередитися на SaaS (програмне забезпечення як сервіс) компанії, так як FunnelDash є одним.

  Дізнайтеся демографію вашої аудиторії. Який їхній середній вік? Чи є ваше програмне забезпечення більш популярним серед чоловіків або жінок? Який дохід середнього клієнта? Це може суттєво вплинути на вашу цінову стратегію.

  (Ви можете скористатися функцією FunnelDash, щоб відповісти на ці запитання, якщо ви запускаєте оголошення Facebook. FunnelDash витягуватиме цю інформацію з вашого облікового запису Facebook у вашому обліковому записі FunnelDash і полегшувати його перегляд, а також діяти.)

  Як ваша аудиторія використовує ваше програмне забезпечення? Яка найбільш часто використовувана частина вашого продукту? Які аспекти, на вашу думку, можна було б поліпшити з часом? Це може допомогти вам з маркетинговими стратегіями електронної пошти.

  Яку боротьбу регулярно стикається ваша аудиторія? Як ваше програмне забезпечення допоможе їм вирішити ці проблеми і мати кращий час робити все, що робить ваш продукт?

  Скільки людей вже придбали ваше програмне забезпечення? Вони ще використовують його? Якщо так, то що повертає їх назад? Якщо ні, то що їх зупиняє?

  Ця інформація може допомогти вашій команді SEO створити правильні списки посилання на інші відповідні сайти та компанії, які могли б надіслати певним клієнтам ваш шлях. Це також може допомогти поліпшити платні реклами вашої компанії SEO вибирає для вашого сайту.

  Проведення аудиту SEO

  Коли справа доходить до інтернет-маркетингу, SEO Аудит є одним з найбільш важливих інструментів, які можуть забезпечити детальне розуміння та огляд поточного стану вашого сайту.

  Часто описуваний як процес зміни та зміцнення онлайн-релевантності веб-сайту, аудит SEO зазвичай охоплює важливі компоненти веб-сайту, такі як питання, пов'язані з контентом, архітектура сайту, індексація, аналіз зворотного зв'язку та залучення до соціальних медіа.

  Розуміння цих компонентів і те, як вони працюють, є важливою частиною визначення сил, слабких сторін і потенціалів, які веб-сайт має в природному пошуку.

  Після комплексного аудиту SEO та оцінки веб-сайту, ви можете створити звіт для своїх клієнтів, який буде висвітлювати деталі будь-яких справжніх питань, а також перелік рекомендацій, які допоможуть командам розробників ваших клієнтів максимально ефективно виконувати свої бізнес-цілі. До речі.

  Супровідний звіт бере до уваги декілька ключових факторів і включає в себе питання на місці та за межами ділянки, які стануть основою ефективної стратегії SEO. The Інструмент SEO аудиту від Звіт про сад надає цифровим рекламним агентствам єдине центральне рішення для своїх клієнтів SEO.

  4 Поради для підвищення ваших клієнтів до SEO послуг

  1. Створення достовірності

  Як експерт SEO, ваша клієнтська база захоче бачити вас ходити розмови. Це означає, що ми маємо довіру в очах Google і інших ваших клієнтів. Це не повинно бути занадто жорстким, якщо ви працюєте на своєму власному рейтингу Google - і дійсно, хто в цій роботі не буде?

  2. Напишіть блог-повідомлення для своїх клієнтів

  Напишіть кілька блогів для ваших клієнтів і змусьте їх добре класифікувати, органічно. Заохочуйте ці пости та отримуйте їм трафік. Так ви показуєте своїм клієнтам довгострокову силу SEO. Якщо ви не хочете самостійно писати повідомлення в блогах, є багато талановитих копірайтерів, які ви можете заплатити за це.

  3. Посилання посилань у блогах на цільові сторінки

  Це допоможе вашим клієнтам залучити трафік на цільові сторінки, які вони також хочуть рекламувати.

  4. Заохочуйте і просувайте хороші відгуки

  Пам'ятайте, що клієнти хочуть збільшити свої прибутки. Вони отримують це через продаж. Щоб продати, вони потребують клієнтів. І клієнти люблять розмовляти.

  Знайдіть хороші відгуки, написані поточними та колишніми клієнтами. Попросіть своїх клієнтів також отримати відгуки від своїх клієнтів. Використовуйте їх як частину своєї маркетингової стратегії, щоб показати клієнтам, як ці позитивні коментарі впливають на їхню марку.

  Продовжуйте шукати негативні відгуки та діліться з клієнтом. Покажіть це своїм клієнтам, щоб вони могли побачити, що вони можуть змінити, і чому вони не повинні бути так нехлюйні до свого іміджу.

  SEO та оголошення Facebook

  У ідеальному світі ми розглянемо як SEO, так і оголошення Facebook (також називаються платою за клік або оголошення типу PPC). Вони обидва мають плюси і мінуси і працюють найкраще, коли підтримують один одного синергічно. Коли ви отримуєте SEO і PPC, що працюють разом, ви часто зможете керувати кращими результатами, ніж ви робите одним чи іншим.

  Переваги спільного використання SEO та оголошень Facebook включають:

  • Дані ключових слів і конверсії оголошень Facebook можна подавати до органічного пошуку (SEO).
  • Загальний обсяг трафіку можна збільшити, націлюючи на кліки платні та органічні для високоефективних ключових слів.
  • Ключові слова з високою вартістю, ключові слова з великим обсягом чи низькою конвертацією (але все ще важливі) можна перенести з PPC на органічний пошук.
  • A / B-тестування копій оголошень і цільових сторінок можна надсилати на органічні сторінки та цільові сторінки.
  • Ремаркетинг дозволяє вам залишатися перед відвідувачами після першого дотику за допомогою органічного пошуку та налаштовувати обмін повідомленнями навколо їхньої взаємодії з вашим сайтом.
  • Перевірте стратегію ключових слів у оголошеннях Facebook, перш ніж здійснювати довгострокові стратегії SEO.
  • Націлюйте користувачів на всіх етапах подорожі клієнта від дослідження до порівняння, щоб придбати комерційні ключові слова.
  • Підвищуйте впевненість і обізнаність, маючи як сильну органічну, так і платну видимість.

  У нашому досвіді роботи з сотнями підприємств, інтегрована стратегія пошуку, яка розглядає як SEO, так і оголошення Facebook, є оптимальним підходом. Результати покращуються в кожному каналі шляхом використання як платних, так і органічних.

  Це не буде правильно для кожного бізнесу, але для високого зростання, агресивний маркетинг, ви хочете, щоб розробити цілісну стратегію пошукової системи, а не дивитися на SEO або оголошення Facebook окремо.

  Хочете знайти клієнтів, які будуть платити вам Топ долар для запуску своїх рекламних кампаній Facebook і оптимізувати їх SEO?

  Такі клієнти існують, але ваше агентство може робити помилки, які заважають вам залучати такого типу клієнта. На жаль, ці помилки поширені. Доброю новиною є те, що існують способи, щоб уникнути цих помилок, так що ви можете приземлити високоцінних клієнтів, яких ви шукаєте.

  Ми пропонуємо новий семінар, який розкриває всі 4 типові помилки власників агентств при пошуку нових клієнтів, і як вирішити проблеми, щоб ви могли залучити клієнтів і якість землі. Натисніть кнопку нижче, щоб зберегти місце.

  Що таке пошукова оптимізація?
  Що таке пошукова оптимізація?
  Який їхній середній вік?
  Чи є ваше програмне забезпечення більш популярним серед чоловіків або жінок?
  Який дохід середнього клієнта?
  Як ваша аудиторія використовує ваше програмне забезпечення?
  Яка найбільш часто використовувана частина вашого продукту?
  Які аспекти, на вашу думку, можна було б поліпшити з часом?
  Яку боротьбу регулярно стикається ваша аудиторія?
  Як ваше програмне забезпечення допоможе їм вирішити ці проблеми і мати кращий час робити все, що робить ваш продукт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»