Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Збір і аналіз ключових слів з Serpstat

  1. Збираємо список ключових фраз з Serpstat
  2. Шукаємо нові релевантні ключові запити і доповнюємо список
  3. Збираємо ключі по конкурентам
  4. Аналіз ключових фраз з Serpstat

  продовжуємо уроки роботи з Serpstat . Сьогодні мова піде про роботу з ключовими словами в інструменті серпстат , Який за останні пару місяців сильно змінився на краще, але про це трохи пізніше. Сьогодні перед нами стоїть цілком конкретне завдання - дізнатися, як провести аналіз ключових слів сайту з Serpstat.

  Для початку нам потрібен список ключових слів і у нас є 2 способи його зібрати - зібрати семантичне ядро ​​самостійно , І другий спосіб - зібрати список ключових фраз з Serpstat.

  Якщо у вас ще немає облікового запису, зареєструйтеся в Serpstat. У безкоштовному акаунті є можливість перегляду 10 позицій і 30 запитів в день, цього буде цілком достатньо для тестування інструменту.

  Збираємо список ключових фраз з Serpstat

  Для прикладу розглянемо кілька варіантів:

  • Збір списку існуючих ключових фраз для аналізу
  • Збір нового списку ключових фраз для аналізу

  Serpstat пропонує можливість відстеження доменному, порівняння і аналіз конкурентів. Інтерфейс настільки простий, що впорається і дитина, якщо приділить цьому час і трохи сил для вивчення функціоналу Serpstat .

  # 1 Додайте свій сайт в панель

  Клацніть по вкладці «Інструменти», додайте свій сайт, визначте пошукову систему, яка буде відображатися в панелі після додавання проекту.

  Клацніть по вкладці «Інструменти», додайте свій сайт, визначте пошукову систему, яка буде відображатися в панелі після додавання проекту

  # 2 Аналізуйте отримані дані

  Перейшовши в «Сумарний звіт», ви можете оцінити позиції вашого сайту, його видимість і цінність для користувача з точки зору пошукової системи.

  У пошуковому вікні ви можете вибрати пошукову систему і подивитися на сумарний звіт в кожному з пошукових систем. Думаю, вас зацікавлять дані і наведуть на думки про можливі варіанти просування або оптимізації вашого сайту. Але зараз нас цікавить аналіз ключових слів і отримання списку ключових слів в Serpstat.

  # Отримайте список ключів за якими видно ваш сайт

  У вкладці «пошукові запити» ви можете знайти інформацію зі списками пошукових слів, в яких ви вже видно в пошукових системах.

  З цієї панелі ви вже можете отримати і почати аналіз списку ключових слів з його формування. Тут ви можете використовувати фільтри, за допомогою яких можна отримати список релевантних ключових слів під ваші завдання.

  Наприклад, задайте пошук по нішевим запитам, задайте шукану частотність і вкажіть мінус слова (які не повинні бути використані в фільтрації).

  Таким чином ви отримаєте список релевантних ключових фраз, з яким зможете працювати далі. І зможете його зберегти, клікнувши по вкладці «Експорт Таблиці«.

  Тут ви отримуєте досить вичерпні дані зі списком існуючих ключових фраз.

  Шукаємо нові релевантні ключові запити і доповнюємо список

  Для того, щоб зібрати релевантний список ключових слів, ми для прикладу візьмемо фразу «Доставка товарів з США». Перейдемо на вкладку Аналіз ключових слів -> Сумарний звіт і подивимося, що у нас вийшло в результаті.

  Перейдемо на вкладку Аналіз ключових слів -> Сумарний звіт і подивимося, що у нас вийшло в результаті

  Зверніть увагу, що тут ми дивимося вибірку тільки по Google Україна. Якщо вам потрібна інша країна або регіон, просто виділіть її зі списку біля вікна пошуку.

  Далі перейдемо у вкладку «Підбір фраз» і подивимося на релевантні результати.

  Тут ви можете використовувати фільтр, дивитися схожі фрази та згенерувати список слів через експорт в таблицю.

  Збираємо ключі по конкурентам

  Переходимо на вкладку «Конкуренти» і дивимося на список сайтів-конкурентів зі схожими ключовими словами. На цій сторінці ви можете поставити будь-яке список конкурентів (якщо знаєте його):

  На цій сторінці ви можете поставити будь-яке список конкурентів (якщо знаєте його):

  і отримати порівняння обраних доменів на сторінці «Порівняння доменів». І далі у нас починається найцікавіше - ми можемо отримати список релевантних ключових фраз, за ​​якими видно наші конкуренти і доповнити список ключів (який ми формували вище).

  До речі, якщо ви заплуталися в цьому процесі, ви завжди можете отримати допомогу кваліфікованої підтримки продукту. У правому нижньому куті є швидкий чат, в якому ви можете задати будь-які питання.

  Таким чином у нас вийшло 2 списку ключових фраз, які ви могли зберегти через «Експорт таблиці» на будь-якому з етапів. Тепер ми можемо перейти до аналізу ключових слів.

  З попередніх двох пунктів ви зможете зібрати чималу семантичне ядро, якщо приділите цьому час і прикладіть трохи зусиль.

  Аналіз ключових фраз з Serpstat

  Тепер, коли у нас є попередній список ключових фраз, ми можемо почати використовувати Serpstat для аналізу ключових слів. Інструмент пропонує наступні можливості:

  • Збирати і аналізувати списки ключових слів для SEO і Реклами;
  • Визначати релевантність і цінність для вас;
  • Аналізувати пошукові підказки

  Ви ж пам'ятаєте, що ми вже склали список ключових фраз, взявши їх з уже існуючих і у конкурентів. Тепер прийшов час проаналізувати пошукові підказки.

  Зробити це можна у відповідній вкладці:

  Для контент-маркетингу можна використовувати ці дані, але ще корисніше використовувати «тільки питання», створюючи актуальний і релевантний контент.

  • Використовуйте низькочастотні запити, щоб отримувати більше трафіку;
  • Зверніть увагу на релевантність фраз в різних пошукових системах - це допоможе отримати закордонний трафік;
  • Досліджуйте релевантні сторінки для збільшення видимості сайту в пошуку;
  • Аналізуйте втрачені ключові фрази.

  На цьому наш другий урок роботи з Serpstat закінчено.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»