Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Знайти справжню любов з вашим SEO постачальника

  1. 1.) Розмови є ключовими
  2. 2.) Знання галузі
  3. 3.) Фактор довіри: Експертиза
  4. 4.) Залучення громади
  5. 5.) Поділіться своїми даними про справи

  Ви знаходите виконання вашого постачальника SEO? Ви все ще закохані або ви працюєте надто важко, щоб відносини працювали? Це може бути добре минулий час, щоб переглянути свої відносини з вашим SEO постачальника, якщо речі пройшли безвісти.

  Коли ви шукаєте постачальника, частіше за все ви побачите такі фрази, як «ваш партнер SEO», «цифровий маркетинговий партнер», або деякі подібні терміни, використовуючи слова «партнер» або «партнерство». і вважаю, що вони є просто риторикою, розробленою, щоб вирвати виріз і сухий елемент "Я наймаю тебе, щоб зробити послугу SEO", твоя участь насправді необхідна для того, щоб мати успішну маркетингову кампанію.

  Ось п'ять способів, якими ви можете взяти участь у вашій кампанії SEO для взаємовигідних відносин.

  1.) Розмови є ключовими

  Адвокати повинні бути залучені до їх маркетингових кампаній, перш за все тому, що це їхня справа. Ви більше знаєте про свою фірму, ніж будь-хто. Для участі в кампанії не потрібно знати технічний SEO чи навіть код. Вона може бути такою ж простою, як розмова.

  Розгляньте наступні питання:

  Чому ви почали практикувати право?
  Хто ви намагаєтеся допомогти?
  У яких сферах діяльності ви працюєте?
  Хто ваш ідеальний клієнт?
  Що можна вважати хорошим свинцем?
  Ваша фірма коли-небудь змінила імена?
  Ви втратили будь-яких співробітників протягом останніх двох років?
  Як ви берете участь у спільноті?

  Це лише деякі з питань, які зазвичай задаються на початку вашої кампанії. Саме через ці розмови ми можемо створити індивідуальну маркетингову стратегію для вашої юридичної фірми. Загальний маркетинговий план може отримати посередні результати в пошукових системах, але спеціальна стратегія дозволить вам орієнтуватися на якість і показати свій потенціал, як ваша фірма може допомогти з їхніми юридичними потребами.

  2.) Знання галузі

  У світі SEO все змінюється. Від оновлення алгоритму Google до змін у локальному пакеті карт до нового інструмента тестування - це постійне і нескінченне зміна. Консультанти повинні залишатися в курсі цих змін і бути в курсі цих змін, щоб ефективно проводити кампанію SEO. Аналогічним чином, підтримка юридичних питань є пріоритетом для юристів. Від недавніх постанов суду до змін у статутах або навіть до змін у технології, які можуть вплинути на ваших клієнтів (наприклад, автомобілі без водія). Ми повинні співпрацювати, щоб підтримувати обидві сторони (постачальника та клієнта) актуальними та інформувати про зміни з обох сторін.

  3.) Фактор довіри: Експертиза

  Один з основних довіряючих сигналів Google обертається навколо експертизи. Якщо ви покажете, що ви є експертом у своїй галузі (і надсилайте ці сигнали довіри до Google), Google буде ранжувати ваш сайт вище в видачах, роблячи інформацію на вашому сайті більш доступною для користувачів Google.

  Маючи це на увазі, ми можемо виконувати дослідження ключових слів, щоб побачити тенденції в пошуковому трафіку, або подивитися на інші сторінки рейтингу, щоб побачити те, що охоплює вміст, щоб випередити поточний рейтинг найвищого рівня. Тим не менш, нам потрібна допомога юридичної фірми клієнта в основному, коли справа стосується перегляду та затвердження контенту. Деякі адвокати навіть користуються власним вмістом, і ми можемо допомогти у редагуванні, щоб відповідати потребам SEO. Для тих, хто менш натхненний Хемінгуеєм, завжди корисно надсилати ідеї щодо вмісту, які ми можемо переглянути та перевірити трафік пошуку.

  Наприклад, якщо нещодавно прийнято рішення у справі, яке може вплинути на майбутні справи або що можуть зацікавити людей, поділіться цією інформацією зі своїм SEO. Чим більше інформації має ваш SEO, коли йдеться про ідеї та створення вмісту, тим успішнішою буде ваша кампанія.

  4.) Залучення громади

  Чим активніша та активніша юридична фірма з громадою, тим успішнішою виявиться ваша кампанія. Легким способом, яким юридична фірма може брати участь у їх маркетинговій кампанії, є активність у спільноті. Незалежно від того, чи спонсоруєте ви велосипедний шолом, надаєте стипендію, беруть участь у заходах, присвячених Дню Землі, або підтримуєте будь-яку причину чи організацію.

  Фотографування під час заходу та розміщення на Twitter, Facebook та Instagram можуть допомогти у проведенні вашої кампанії SEO, не тільки для цілей брендингу, але й залучення, яке бачать ваші соціальні профілі, пов'язаної з мовою розмітки схеми, яка знаходиться на задній частині вашого сайту. Ваш SEO може також опублікувати блог, який містить інформацію про цю подію або причину того, що ви є частиною, яка має потенціал для залучення трафіку. Це також є першочерговою можливістю для створення посилання з цієї організації на ваш сайт.

  5.) Поділіться своїми даними про справи

  Знання даних про випадки дає нам уявлення, які є корисними для вашої кампанії. По-перше, ми можемо розрахувати рентабельність інвестицій, щоб ми могли показати вам цінність роботи, яку ми надаємо. Маючи можливість витягувати звіт або повідомляти нам імена, телефонні номери та електронні листи для реєстрації у випадку, ви також можете нам звузити, звідки йдуть ці джерела. Якщо у вас багато записів про випадки, які конвертуються на певну цільову сторінку, ми можемо створити подібні цільові сторінки для інших термінів, щоб повторити процес.

  Окрім цільової сторінки, ми можемо розрізняти ключові слова, які використовувалися для розміщення на цій сторінці, і працювати над збільшенням рейтингів, які приносять більш кваліфікованих клієнтів. З іншого боку, перегляд даних про справу з нами також дозволяє побачити випадки, які ви не підписуєте. Тільки у вас є інформація про те, чому справа не відповідає вимогам або що сталося, що призвело до того, що особа вирішила не реєструватися. Ми можемо використовувати цю інформацію, щоб налаштувати вашу кампанію та переконатися, що ми орієнтовані на людей, які потребують юридичних послуг, які ви надаєте у вашому географічному регіоні, щоб ви отримали найбільшу віддачу.

  Ви все ще закохані або ви працюєте надто важко, щоб відносини працювали?
  Хто ви намагаєтеся допомогти?
  У яких сферах діяльності ви працюєте?
  Хто ваш ідеальний клієнт?
  Що можна вважати хорошим свинцем?
  Ваша фірма коли-небудь змінила імена?
  Ви втратили будь-яких співробітників протягом останніх двох років?
  Як ви берете участь у спільноті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»