Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Зовнішня SEO оптимізація сайту - методи зовнішньої оптимізації

  1. З якою швидкістю повинні з'являтися посилання?
  2. Які параметри перевіряти у сайтів-донорів?
  3. Що робити з вихідними посиланнями?
  4. Де купити посилання? (І чому їх не можна купувати?)
  5. Як отримувати природні якісні посилання?
  6. Як використовувати посилання з соцмереж?
  7. наскільки корисні відгуки про сайт?

  06.09.2017 Час прочитання: 7 хвилин

  Просування інтернет-сайту ділиться на два напрямки: внутрішня і зовнішня оптимізація. У цій статті ми поговоримо про другому блоці.

  У широкому сенсі, зовнішня оптимізація інтернет-сайту - це робота по отриманню посилань на просувний ресурс з інших джерел (блогів, форумів, різноманітних інтернет-майданчиків, платформ і тематичних каталогів).

  Механізм такий: з точки зору пошукової системи у кожного сайту, який знаходиться в індексі, є певне політичне значення (рівень авторитетності); кожне посилання (лінк) з сайту-донора, не закритим від індексації, переносить частину ваги на сайт-акцептор; в результаті сайт-акцептор нарощує свою власну вагу. Чим більше вага (вище авторитетність), тим більше шансів вийти в ТОП-10 по бажаним запитам.

  Зовнішня seo-оптимізація сайту буде успішною, якщо знати відповіді на наступні питання:

  Фото з сайту freepik
  Фото з сайту freepik.com

  З якою швидкістю повинні
  з'являтися посилання?

  Пошуковики відстежують не тільки кількість і якість посилань; але і з якою швидкістю вони з'являються. Щоб домогтися підвищення (а не зниження) позицій інтернет-сайту в пошуку, керуйтеся двома принципами: плавне нарощування маси і особливий підхід до молодих сайтам.

  Плавне нарощування. Намагайтеся збільшувати кількість посилань поступово, плавно. Якщо будуть відбуватися різкі скачки, лінки, що з'явилися під час «посилальних вибухів» не тільки не спрацюють, але і сильно зашкодять зовнішньої сео-оптимізації в цілому.

  Особливий підхід до молодих сайтам. Пошукові системи не довіряють молодим сайтам і досить часто пессімізіруют їх. Тому нарощувати посилання потрібно невеликими порціями і тільки після трьох місяців присутності веб-ресурсу в індексі ПС. Після року можна продовжувати закупівлю більш активно.

  Висновок: нарощуйте кількість посилань поступово, не давайте пошуковику приводу запідозрити вас в злочинних діях із закупівлі лінків. А для молодих сайтів взагалі починайте роботу з ними не раніше третього місяця з моменту реєстрації домена.

  Які параметри
  перевіряти у сайтів-донорів?

  У кожній тематиці, в різних умовах конкуренції вимоги до значень параметрів розрізняються. Тому перерахуємо тільки самі параметри.

  Тому перерахуємо тільки самі параметри

  Траст сайту-донора. Якщо траст низький - то і ефект буде негативним (як ніби у вашого сайту теж низький траст); правдиво і зворотне: якщо траст сайту-донора високий, значить, пошуковик буде думати, що і у вашого ресурсу траст повинен стати високим.

  Якщо траст низький - то і ефект буде негативним (як ніби у вашого сайту теж низький траст); правдиво і зворотне: якщо траст сайту-донора високий, значить, пошуковик буде думати, що і у вашого ресурсу траст повинен стати високим

  Відповідність тематиці. Перевіряється вручну. І чим ближче донор до вашої тематики, тим сильніше буде лінк. Не варто накопичувати їх з блогів про кулінарію на сайт будівельної фірми.

  Не варто накопичувати їх з блогів про кулінарію на сайт будівельної фірми

  Заспамленності. Це велика кількість на сайті вихідних посилань на неякісні та нетематичні ресурси. Лінки з заспамленності сайтів шкодять, а не допомагають просуванню.

  Лінки з заспамленності сайтів шкодять, а не допомагають просуванню

  Наявність фільтра АГС. Накладений на донора фільтр АГС - як червоний сигнал світлофора при зовнішньої оптимізації. З таких сайтів ні в якому разі не повинно бути посилань на просувний сайт, тому що їх наявність сприяє зниженню позицій, а в багатьох випадках і накладенню фільтра (Минусинськ Яндекса, Пінгвін Google).

  З таких сайтів ні в якому разі не повинно бути посилань на просувний сайт, тому що їх наявність сприяє зниженню позицій, а в багатьох випадках і накладенню фільтра (Минусинськ Яндекса, Пінгвін Google)

  величина тИЦ донора. Демонструє його авторитетність з точки зору Яндекса. Тематичний індекс цитування (тІЦ) визначається сумою ваг зовнішніх посилань донора, і чим вище тИЦ - тим сильніше (в позитивну сторону) вплине посилання з цього донора на.

  Тематичний індекс цитування (тІЦ) визначається сумою ваг зовнішніх посилань донора, і чим вище тИЦ - тим сильніше (в позитивну сторону) вплине посилання з цього донора на

  Присутність донора в Яндекс і кількість проіндексованих сторінок в Яндексі. Показує, наскільки корисною буде посилання з цього донора для просування в Яндексі (UPD: з 20 грудня 2017 року Яндекс.Каталог припинив приймати заявки ).

  Каталог припинив приймати заявки  )

  Участь в біржах посилань. Бажано, щоб донор не брав участі в популярних біржах.

  Перевіряти ці та інші параметри донора рекомендуємо в сервісі Chektrust .

  Що робити
  з вихідними посиланнями?

  Методи зовнішньої оптимізації припускають і роботу з вихідними посиланнями (коли просувний сайт посилається на сторонні веб-ресурси).

  Ретельно контролюйте, щоб вага сайту не йшов через них. Бажано взагалі прописувати тег rel = "nofollow" їм усім: так пошуковики зрозуміють, що не потрібно передавати вагу на зовнішні інтернет-сторінки.

  А «непотрібні» посилання, які могли потрапити на ваш ресурс випадково, разом з плагінами або спамом, сміливо видаляйте. Знайти їх допоможуть сервіси: Serpstat , Ahrefs , Majestic , LinkPad .

  Де купити посилання?
  (І чому їх не можна купувати?)

  Найпростіший і найвідоміший спосіб - покупка посилань, які діляться на кілька типів:

  • з щоденною оплатою,
  • постові (з блогів),
  • з статей,
  • вічні.

  Популярні сервіси для покупки посилань:

  • Miralinks (Просування за допомогою статей),
  • Sape (Щоденна оплата),
  • Gogetlinks (Вічні лінки).

  Не купуйте посилання на біржах ☺

  Як отримувати природні
  якісні посилання?

  Вхідні природні лінки з'являються без нашої участі і вплинути на цей процес вкрай складно. Але для того, щоб збільшити ймовірність їх появи, важливо поліпшувати власний інтернет-сайт, тобто приділяти велику увагу грамотної внутрішньої оптимізації, особливо унікальному і корисного для користувачів контенту.

  Інший спосіб отримати природні (з точки зору пошукових систем) посилання - це реєстрація в каталогах. Є навіть спеціальні сервіси, через які можна в автоматичному режимі занести інформацію про ресурс в сотні таких каталогів. Але така зовнішня пошукова оптимізація малоефективна: сайт з'явиться не тільки в «хороших» списках, а й в застарілих, заблокованих або потрапили під фільтри ПС каталогах, за які доведеться даремно платити. Якщо ви все-таки зважилися використовувати даний метод, то варто ретельно підійти до вибору сервісу для такого автоматичного «прогону».

  Фото з сайту trashbox
  Фото з сайту trashbox.ru

  Набагато більш дієво вручну зареєструватися в актуальних «живих» каталогах, які ретельно модеруються. Наприклад,.

  Як використовувати
  посилання з соцмереж?

  Досить часто SEO-оптимізатори впливають на зовнішні чинники оптимізації за допомогою посилань і сигналів в соціальних мережах, переходи за якими так цінують пошуковики. Вартість їх мінімальна, а ефект - значний, особливо якщо купувати в популярних групах або відомих профілях.

  наскільки корисні
  відгуки про сайт?

  Пару років тому в сфері зовнішньої оптимізації інтернет-сайтів з'явилося такий напрямок, як крауд-маркетинг. Це метод стимулювання продажів, заснований на пошуку тематичних ресурсів, де йде обговорення товарів, який ви реалізуєте, і розміщенні рад, рекомендацій, правдивих відгуків і посилань, корисних для цільової аудиторії. Головна відмінність крауд-маркетингу від банального спаму - в тому, щоб дійсно допомогти людині, дати експертну рекомендацію і тільки потім встановити посилання на свій ресурс. Розповідь про позитивний досвід придбання і використання того чи іншого товару діє на потенційних клієнтів в рази сильніше, ніж, наприклад, стандартні буклети та листівки.

  Фото з сайту freepik
  Фото з сайту freepik.com

  Закуповуються лінки на відгуках, форумах і в соцмережах. Вартість їх дуже висока, але якщо підходити до закупівлі з розумом, то гроші точно будуть витрачені не даремно. Використовувати крауд-маркетинг особливо корисно при зовнішньої оптимізації інтернет-магазинів.

  Сервіси крауд-маркетингу:

  1. Referr.ru ,
  2. LinkParty ,
  3. Лінкбілдер ,
  4. Crowdlinks ,
  5. Zapostim ,
  6. Linkum .

  Якщо ви плануєте займатися зовнішньою оптимізацією сайту самостійно, дотримуйтесь вказівок, поданих вище методам. Зрозуміло, вам буде потрібно досить глибоко вивчити, що таке SEO . Якщо ж ви не хочете витрачати час і домогтися гарних, а головне швидких результатів, краще звернутися до професіоналів.


  попередній матеріал

  З якою швидкістю повинні з'являтися посилання?
  Які параметри перевіряти у сайтів-донорів?
  Що робити з вихідними посиланнями?
  Де купити посилання?
  І чому їх не можна купувати?
  Як отримувати природні якісні посилання?
  Як використовувати посилання з соцмереж?
  Наскільки корисні відгуки про сайт?
  Які параметри перевіряти у сайтів-донорів?
  Що робити з вихідними посиланнями?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»