Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Зробити більше: розширені фрагменти Google - можливість для міжнародного SEO

  1. Почуття довших результатів пошуку
  2. Наслідки для міжнародного пошуку

  Рік за роком, коли взимку впала осінь, моя бабуся Фуц вірно випікала різдвяне печиво, упаковувала їх у банки, а потім сховала їх у прихованих куточках свого будинку - тільки щоб дізнатися, що настав Різдвяний ранок, її банки були трохи світлішими .

  - О, вони, мабуть, просто оселилися, - пояснюють мої дядьки, просвічуючи посмішками лисиць, ніколи не даючи їм знати, що всі бабусі потаємні. І протягом багатьох років цей смачний ритуал продовжувався.

  Протягом багатьох років ті з нас, хто займався SEO простором, спостерігали власний ритуал, коли мова йшла про мета-зміст клієнтів, стискаючи заголовки та метаописи в задані межі 70 та 160 символів відповідно. Але цього року ми отримали ранній різдвяний подарунок, коли Google майже вдвічі збільшив доступний простір у фрагментах пошукових систем.

  Фрагменти - це безкоштовна нерухомість, яка настільки цінна в SEO. Замість того, щоб платити за об'яву, у результатах пошуку відображаються назви ваших сторінок, URL-адреси та метаописи. Якщо ви виконали хорошу роботу з оптимізації вмісту за допомогою ключових слів, і якщо ваш фрагмент описовий і привабливий, ви можете заробити цінний клік і в результаті відвідування сторінки веб-сайту.

  В останні кілька тижнів, SEO промисловості сторожових собак в тому числі Земля пошуку , SERoundtable , і Moz помітили зміни в результатах SEO від Google. Замість звичайного фрагмента з половиною рядків, описи нижче назв веб-сайтів і URL-адрес виконували три або навіть чотири рядки, еквівалентні до 320 символів.

  Почуття довших результатів пошуку

  Як швидко це відбулося? За даними софтверної компанії SISTRIX , до 21 листопада 2017 року менше 2% результатів пошуку було більше двох рядків. За станом на 4 грудня 2017 року більше 51% складають три або більше рядків. Це драматичний і швидкий перегляд сторінок результатів пошуку, коли ми звикли до періодичного зволікання Google протягом тривалого часу.

  Інша відносна рідкість, Google підтвердив це оновлення, повідомляючи Search Engine Land: «Ми нещодавно зробили зміни, щоб надати більш описові та корисні фрагменти, щоб допомогти людям краще зрозуміти, як сторінки відповідають їх пошукам. Це призвело до того, що фрагменти стають трохи довшими. "

  Як це виглядає в результатах? Зараз, коли бренди та їхні команди SEO працюють, щоб наздогнати зміни, ви, швидше за все, побачите суміш коротких і довгих фрагментів. Наприклад, пошук "сертифікованого перекладу" може дати як оптимізований, короткий мета-опис сторінки перекладацьких послуг TransPerfect ...:

  :

  … І більш довгий фрагмент, взятого з тексту сторінки на веб-сторінці сертифікованих служб перекладу TransPerfect:

  … І більш довгий фрагмент, взятого з тексту сторінки на веб-сторінці сертифікованих служб перекладу TransPerfect:

  Це не є зміною, наприклад. Google завжди вибрав між кодованим описом мета в html сторінки та текстом на сторінці, залежно від того, який з них більше відповідає пошуковому запиту, і який є точним підсумком сторінки.

  Що відрізняється, на даний момент, це те, що не багато брендів оптимізували свої мета-описи або текст на сторінці з орієнтацією на більш довгі фрагменти. Таким чином, результати пошуку будуть поєднанням коротких метаописів, що йдуть за старим стандартом, текстом сторінки, що відповідає запиту, але, ймовірно, обрізається в еліпсах, коли символи закінчуються, і, найменш дотепер, експансивні мета-описи, створені з новими на увазі.

  Наслідки для міжнародного пошуку

  Отже, як ви можете використовувати цю зміну в своїх інтересах, особливо в міжнародних SEO?

  Одна з перешкод, з якими зіштовхуються наші глобальні клієнти, так само, як намагання перенаправити надто багато печива в олово, це те, що вони створили ідеальний мета-опис англійською мовою, натиснувши на обмеження символів, лише щоб мати перекладений вміст, наприклад, німецький , з його довгими словами і статтями та загальною деталізацією - розширюються далеко за межі стандартів SEO. Японські, корейські, китайські та інші азіатські мови мають подібні обмеження, пов'язані з двобайтовими (подвійною шириною) літерами.

  У нашому огляді сторінок результатів пошуку німецької та французької мов, близько половини з мета описів сторінок і половина з тексту на сторінці, а фрагменти у верхній частині всього лише 320 символів. Для японських і китайських результатів у Google максимальна довжина була трохи коротшою - 247 для одного японського фрагмента, а середня довжина - 122, причому близько половини виходили з мета-описів і половина з вмісту тіла.

  Таким чином, нові фрагменти забезпечують трохи більше простору для більш тривалого перекладу, але це не так просто, як все це.

  Наші рекомендовані найкращі практики для SEO на будь-якій мові, як і раніше, починаються з дослідження ключових слів спеціалістами з рідної мови для визначення правильних ключових слів для сторінки веб-сайту. Завдяки акценту Google на пошуку найкращих відповідей на пошукові запити клієнтів у змісті сторінки важливіше, ніж будь-коли, думати про те, що URL-адреса веб-сайту відрізняється від інших на сайті, а також більш глибоко розглянути діапазон ключових слів, які можуть відповідати контексту вмісту сторінки.

  Наприклад, сторінка перекладацьких послуг TransPerfect може класифікувати за сертифіковані переклади, але розмовляти з цілим рядом послуг, крім цього ключового слова, включаючи переклад документів, машинний переклад, засоби CAT, переклад патенту тощо. наша лінгвістична програма сертифікації, лінгвістичне тестування, галузева та вертикальна спеціалізація та багато іншого. З більш тривалими фрагментами з'являється можливість узагальнити більш детально діапазон тем, які охоплює URL, з більшою ймовірністю попадання на більш релевантні ключові слова в результатах пошуку, що означає більше ключових слів, встановлених на сторінці, ніж колишні часи забивання одного, двох , або кілька ключових слів.

  Оскільки Google має більше наміру надавати більш довгі фрагменти, навіть якщо їй доводиться переходити на більш тривалий вміст сторінок, щоб захопити їх, це навіть більш важливо, щоб виходити за межі простої оптимізації метазмісту та заголовків, а також надавати змісту сторінки SEO редагування. Це пов'язано зі споживачем, відповідаючи на запитання клієнта у пошуковому запиті. Можливо, ваша URL-адреса переходить до декількох тем, розділених заголовками. Важливо створювати копії під тілом під кожним заголовком, орієнтуючись на те, де може виглядати Google, щоб узагальнити цей розділ у фрагменті. Звичайно, може бути, що довга сторінка, що охоплює низку тем, може краще обслуговувати клієнтів, якщо вона розділена на декілька URL-адрес, тому підключення до ключового слова-контенту важливіше, ніж будь-коли.

  Вихід для нас полягає в тому, що ми маємо більше місця у фрагментах - можливо, від 280 до 300 західних символів, а також у безпечних від 140 до 150 двобайтових символів - для того, щоб покрити більш глибокий набір ключових слів для даного URL-адреси веб-сайту і підсумувати сторінку в мета-описах як відповідь на терміни пошуку клієнтів. Але оптимізація вмісту всієї сторінки для вашої цільової мови забезпечує більше потенційних уточнених фрагментів, з яких може використовувати Google.

  Як і в усьому цифровому, що сьогодні працює, це може бути стара капелюх або черстві печиво - завтра. Урок? Не погоджуйтеся на ту саму стару процедуру для оптимізації ключових слів або перекладів. Пристосуйтеся до нової можливості, яку надала компанія Google. І тест, тест, тест, щоб побачити, що найкраще підходить для вашого сайту.

  Ерма Фуц, ліворуч, святкує свята у 1949 році. Її сини Донн, Боб і Фред були занадто молоді, щоб знати, де її приховані печиво.Але вони б наздогнали.

  Як це виглядає в результатах?
  Урок?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»