Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Зроблено в Америці Тиждень - наш бери! | Аутсорсингові CMO, консультанти з продажу та маркетингу

  Як запускає Дональд Трамп  Зроблено в Америці  Тиждень, щоб стимулювати та мотивувати місцеве виробництво, поняття електронної комерції відіграє як можливість, так і загрозу для американського ринку

  Як запускає Дональд Трамп Зроблено в Америці Тиждень, щоб стимулювати та мотивувати місцеве виробництво, поняття електронної комерції відіграє як можливість, так і загрозу для американського ринку. Оскільки ідея «Зроблено в Америці» є чудовою, ланцюжок поставок, створений роками і десятиліттями, зараз не дає швидких виправлень, щоб зробити це на 100% в Америці. Адже це 21 століття! Сімейний бізнес Трамп намагався перевернути офшорну виробничу модель за одну ніч, щоб зробити свій асортимент продукції в Америці, починаючи з офісу - так, продукти Трампа виробляються в Китаї, В'єтнамі, Бангладеш і більше… .. Але це не дивно, зрушення у виробництві є надзвичайно великим! Ідея «Зроблено в Америці» - велика, але для того, щоб заснувати, знадобиться час.

  Що позитивно заохочує під Трампом є те, що він покладе край всім онлайновим хижацьким продажам, які впливають на місцевих виробників. Що насправді сумно в тому, що eBay, американська компанія, була справжнім прихильником протягом багатьох років, заохочуючи китайські компанії з Китаю та Гонконгу продавати безпосередньо споживачам у США. Такі вироби, як одяг, насіння рослин, іграшки, дитячі предмети та багато іншого мають усі пройшли регуляторні заходи на митній кордоні США, через великий обсяг вхідних товарів. Це настільки велике, що для поліції просто важко. Споживачі були притягнуті до eBay тому, що деякі з цих пунктів є так дешеве та для деякої “незвичайної” причини багато часу, перевезення є БЕЗКОШТОВНО - так весь шлях з Китаю та Гонконгу. Розум вражає!

  Можливість для американських виробників, з претензіями Made in America - використання електронної комерції для розширення обох B2B і продаж B2C.

  Зрештою, виготовлення продукції в США відбиває рівень якості, що вимагає більш високого рівня ціни на ринку. B2B електронної комерції встановлюється в два-три рази розміру електронної комерції B2C в мільярди і трильйони доларів. Традиційні виробники, виробники та технологічні центри, які взяли участь у платформі електронної комерції, роблять великі успіхи, створюючи маржі для продажу бізнесу для бізнесу.

  Iffel International має справжню пристрасть допомагати компаніям у США, які намагаються зробити це, щоб перейти на B2B електронну комерцію. Наша увага полягає не тільки в тому, щоб отримати достатній веб-сайт електронної комерції, а й у двигуні продажів, який веде переговори з внутрішніми системами для покращення операцій та прогнозування виробництва, економії коштів і створення кращої ефективності. Хема Дей, який є засновником компанії Iffel, має справжню пристрасть до виробничого сектора і здатний працювати в галузях, які виробляють або компоненти, повне обладнання / машини, сільськогосподарську продукцію та багато іншого. Якщо є виконавча команда, яка потребує керівництва або дробового директора електронної комерції на борту, щоб керувати прийняттям рішень у сфері комерційної та технічної електронної комерції, дійсно корисно працювати з Iffel International.

  Збільшення ефективності електронної комерції для бізнес-моделі включає в себе ефективність впорядкування, оплату, краще управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) та оперативне прогнозування, що дасть краще планування, не кажучи вже про кращу економію витрат. Клієнти матимуть кращу позицію для відстеження судноплавства та їхнього попиту. Аналітика, що йде рука об руку з електронною комерцією, нескінченна, розширення за допомогою використання SEO, соціальних медіа, Інтернет-реклами може і буде набагато ефективнішим, ніж будь-коли раніше.

  Iffel International знаходиться в Лос-Анджелесі, але ми обслуговуємо компанії в США і на міжнародному рівні. Ми працюємо вже більше 11 років і надаємо повний спектр послуг з маркетингу. "Все починається з функціонального маркетингового плану та збуту", - говорить Хема Дей, президент Iffel International. Hema є міжнародним маркетологом з 1994 року і має вищу освіту в галузі ділового адміністрування та міжнародного маркетингу. Вона веде SEO (Search Engine Optimization) з командою, яка займається рейтингом веб-сайтів на першій сторінці Google. Гібрид як комерційного, так і технічного, надає клієнтам Iffel більш прикладний підхід до маркетингу, продажів і розвитку бізнесу. Бізнес завоював премію за інновації минулого року і продовжує зростати.

  Початкова оцінка безкоштовна. Реєстрація тут .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»