Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Журнал "Вугілля Кузбасу"

  1. потрібний напрямок

  потрібний напрямок

  90% експортних промислових перевезень Кузбасу здійснюється ж / д транспортом

  Кузбас експортує вугілля, кокс, метал, продукти хімічного виробництва в 85 країн світу, при цьому 90% перевезень здійснюється залізничним транспортом

  Щодоби з Кемеровської області відвантажується понад 8 000 вагонів з вугіллям, з них більше половини йдуть на експорт. Програма розвитку вугільної галузі до 2030 року, затверджена в січні 2012-го, передбачає, що в Кузбасі буде побудований ще не один десяток нових підприємств. Їх розвиток немислимо без будівництва нових шляхів, розширення залізничної інфраструктури та оптимізації перевезень. Щорічно в нашому регіоні (і за його межами - по шляху проходження до споживача) і вугільники, і залізничники вкладають гроші в розширення і будівництво шляхів, станцій навантаження.
  Олег Трудов, заступник гендиректора Інституту проблем природних монополій:
  - В останнє десятиліття саме експортний напрям забезпечувало зростання російської вугільної промисловості. При цьому сьогодні в названій сфері відбуваються зміни, які вимагають «оперативних заходів реагування»: світові ціни знижуються, конкурентна боротьба загострюється. Різка переорієнтація експорту вугілля з європейського ринку збуту на азіатський актуалізувала проблему розвитку далекосхідних портів і залізничних підходів до них.
  Розвиток нових експортних напрямків багато в чому залежить від вирішення транспортних проблем, а також ефективної роботи портової інфраструктури. У теперішній же час в Росії зберігається неузгодженість як програм розвитку вугільних родовищ, портових потужностей і залізничної інфраструктури, так і оперативних дій портів і залізниці.
  Вугільники готові вкладати фінансові кошти в розвиток своїх родовищ, портових терміналів. Деякі з них навіть готові будувати і будують залізничні колії від родовищ до магістральних ходів (БАМ, Транссиб). Портові компанії також з готовністю розвивають свої потужності для прийому вугільних вантажних поїздів і входять в кооперацію з вугільниками. Однак стабільній роботі логістичного ланцюжка перешкоджає занадто повільний розвиток магістральних залізничних шляхів.
  Документ сьогоднішнього дня, що розвиває галузь в області, це «Програма розвитку та вдосконалення технології роботи магістрального і промислового залізничного транспорту в Кузбасі на 2012-2015 роки». По ньому зараз працюють ВАТ «РЖД» спільно з 36 вугільними компаніями і промисловими підприємствами Кузбасу. Маючи на увазі головне завдання - безперешкодний вивіз вугілля споживачам, залізничники інвестують в магістральні шляхи, вугільники розвивають під'їзні шляхи.
  У планах РЖД до 2016 року інвестувати в проект понад 100 млрд рублів (за 2002-2013 роки на розвиток залізничної інфраструктури Кузбасу ВАТ «РЖД» направило 61,1 млрд рублів). Підприємствами Кузбасу в рамках програми передбачаються вкладення в розмірі понад 45 млрд рублів.

  Головна сибірська залізнична артерія
  Пріоритетне завдання Кузбасу - активніше освоювати перспективні ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Обсяги перевезення вантажів з Кузбасу на Схід (в першу чергу, вугілля) за останні 7 років збільшилися більш ніж в 2,5 рази. Перш за все це перевезення в порти Далекого Сходу: Знахідку, Східний, Ваніно, Посьєт, а також на китайські сухопутні прикордонні переходи. Але тут кузбаські вантажовідправники стикаються з низькою пропускною здатністю Транссибірської ходу.
  Нагадаємо, проект з розширення та реконструкції БАМу і Транссибу неодноразово обговорювалося на всіх рівнях влади. На першочерговий розвиток і оновлення інфраструктури Східного полігону за проектом необхідно 562 мільярдів рублів. Це кошти Фонду національного добробуту, власні кошти РЖД і інвестиції, залучені на основі державно-приватного партнерства.
  - Ми вдячні президенту В.В. Путіну за найважливіше рішення про державне фінансування програми розширення потужностей БАМу і Транссибу, - сказав Аман Тулєєв, губернатор Кемеровської області, влітку 2014 року на робочій зустрічі, що пройшла в рамках першого в історії Кузбасу Дня Західно-Сибірської залізниці. - Це відкриває кузбасівській вугіллю двері на азіатські ринки. А модернізовані БАМ і Транссиб стануть ключем до вирішення цього завдання в експорті кузбасского вугілля.
  У жовтні 2012 року Урядом Російської Федерації було прийнято рішення про державну підтримку розвитку ділянки «Междуреченськ-Тайшет», який має стратегічне значення як головна транспортна артерія для пропуску експортних вантажопотоків Сибіру в напрямку Китаю і країн Південно-Східної Азії. Ця ділянка Красноярської залізниці входить в транспортний коридор «Кузбас - Далекосхідний транспортний вузол» і служить головною пропускної магістраллю для експорту кузбасского вугілля, що йде в напрямку далекосхідних морських портів.
  В рамках розвитку передбачається будівництво 117,7 км других колій і двоколійних вставок на 12 перегонах. РЖД вважає, що завдяки цьому до 2020 року завантаження лінії підвищиться в 1,7 рази в порівнянні з 2012.
  Проект збільшення пропускної здатності ледь не покинутій в 1990-х роках магістралі на півдні Сибіру фактично стартував в 2012 році зі здачі нового Абаканского парку поїздів вартістю 1 млрд рублів. Загальна вартість проекту до моменту планованого завершення в 2019 році повинна досягти 42,9 мільярда рублів. В рамках реконструкції ділянки в 2014 році в Саянских горах відкрито новий Манський тунель вартістю 7 млрд рублів і протяжністю 2465 метрів - найдовший тунель в Красноярському краї.
  Ще один стратегічний для нашого регіону проект, здійснюваний ВАТ «РЖД» - будівництво залізничного тунелю в районі станції Курегеш - так само стартував в 2012 році. Як говориться в повідомленнях Західно-Сибірської залізниці (ЗСЖД, філія РЖД), проект будівництва нового тунелю ведеться паралельного з існуючим. Розшивання одноколійного перегону Курегеш - Карлик значно розвантажить східний напрямок для компаній «СУЕК-Кузбас», «Южкузбасс-вугілля», «СДС-Вугілля».
  «В даний час йде по тунелю рухомий склад має обмеження швидкості до 60 км / ч. Новий проект дозволить збільшити швидкість руху поїздів, а також скоротити експлуатаційні витрати на утримання існуючої інфраструктури », - йдеться в прес-релізі відомства. Новий тунель планується запустити в експлуатацію в цьому році. Старий, довжиною 1 169 метрів, буде законсервовано. Обсяг інвестицій ВАТ «РЖД» на реалізацію даного проекту за три роки складе понад 7 млрд рублів.

  тісна примикання
  До 2016 року планується реалізувати ще кілька програм з будівництва мостів, розширення шляхів на деяких вантажних станціях і роботи з оновлення та технічного переозброєння пристроїв контактної мережі.
  Так, в кінці минулого року відбулося урочисте відкриття вантажний станції Притомились, будівництво якої почалося в 2012 році. Воно було обумовлено введенням в експлуатацію нової шахти «Бутівська» (ТОВ «Кокс-Майнінг»). Станція Притомились, протяжністю 7,5 км, має чотири приймально шляху і один головний шлях, загальна вартість будівництва склала 620 млн рублів. На першому етапі станція буде вантажити 850 000 тонн на рік, а до 2018 року обсяг навантаження планується збільшити до 1,5 млн тонн. За словами фахівців, відкриття станції істотно збільшить загальну навантаження кузбасского вугілля.
  В рамках проекту ТОВ «Каракай ІНВЕСТ» з 2012 року будує власну залізницю з вивезення вугілля від свого розрізу до зупиночної платформи Улус. Створення шляху від станції «вугільновантажних» ЗАТ «Шахта Беловская» до станції примикання «Улус» протяжністю 32,6 км дозволить збільшити ефективність освоєння Караканского вугільного родовища. Власна гілка дозволить вивозити спочатку 3 млн тонн вугілля на рік, потім 6. У майбутньому пропускна здатність дороги може бути збільшена до 25 млн тонн.
  На жаль, за повідомленням «Інтерфаксу», керівництво компанії оголосило, що в зв'язку з подорожчанням кредитних ресурсів «Каракай ІНВЕСТ» не зможе закінчити проект у встановлений термін, завершення його відсувається на 2-3 роки. На будівництво вже витрачено близько 200 млн руб., Вартість всього проекту - понад 3 млрд руб.
  У ВАТ «УК« Кузбасрозрізвугілля »програма розвитку залізничної інфраструктури, розрахована на 5 років, реалізується з 2011 року. В її рамках в 2012 році компанія істотно наростила власний парк піввагонів: з 700 до 4 700 одиниць техніки. Програмою також передбачені реконструкція та розширення станцій відвантаження і станцій примикання, збільшення протяжності під'їзних шляхів на філіях, оновлення і модернізація рухомого складу. У 2014 році на Калтанском розрізі були завершені роботи по колійному розвитку станції Чорний Калтан - проект, пов'язаний з будівництвом збагачувальної фабрики «Калтанская-Енергетична». Тепер це одна з найсучасніших і найпотужніших навантажувальних станцій в КК - її пропускна здатність збільшилася майже в три рази - з 2,2 млн до 6 млн тонн вугілля на рік. Інвестиції в цей проект склали 191 млн рублів.
  В рамках цього ж проекту в 2015 році планується розпочати будівництво 2-ї черги станції Сарбаев з метою збільшення її пропускної здатності. Необхідність виникла в зв'язку з тим, що на початку цього року була введена в експлуатацію сучасна збагачувальна фабрика «Калтанская-Енергетична». На реалізацію програми розвитку залізничного транспорту «Кузбасрозрізвугілля» в 2014 році направив 272, 2 млн рублів. І став лауреатом премії «Партнер ВАТ« Російські залізниці »в номінації« Краща компанія-відправник-2014 ». Дана премія була вручена КК за позитивні результати в сфері розвитку залізничної інфраструктури та динамічне зростання обсягів навантаження.

  унікальна Ельга
  Втім, модернізація старої і будівництво нової транспортної інфраструктури потрібно не тільки безпосередньо на території Кузбасу. На планові потужності виходять нові центри видобутку, вивезення з яких піде саме до східних портів.
  Один з широко висвітлюватимуться в пресі в останні кілька років - масштабний проект ВАТ «Мечел» з освоєння Ельгінского родовища.
  Нагадаємо, що Ельга - одне з найбільших в світі родовищ високоякісного коксівного вугілля. Видобуток на ньому почалася в 2011 році. Одна з проблем, пов'язаних з освоєнням родовища, полягала в тому, що найближча залізнична станція перебувала в 321 кілометрі, і це зажадало будівництва власної з'єднує залізничної гілки. Реалізація проекту по її будівництву почалася в лютому 2008 року, а в 2011 році відкрилося і наскрізний рух по зведеної «Мечелом» 321-кілометрової залізничної гілки, яка з'єднала родовище з Байкало-Амурської магістраллю. Це один з перших в Росії подібних великомасштабних проектів, що реалізуються приватним бізнесом, тому знайти зіставні об'єкти для порівняння за термінами і витратами вкрай складно. Компанія вклала в це будівництво 2,5 млрд доларів.
  Представники «Мечела» не раз говорили, що ефективність наявності власного залізничного або автомобільного парку оцінюється по ключовому критерієм - оптимізації транспортних витрат. Якщо говорити про залізничний транспорт, який становить основну частку парку компанії, то це 12 000 піввагонів. Сумарний обсяг перевезень - близько 50 млн тонн вантажів на рік (вугілля, метали, залізорудний концентрат і ін.). Власним парком «Мечел» перевозить понад 25% цього обсягу, решта розподіляють між провідними гравцями залізничного транспортного ринку.
  У 2013 році «Мечел» повідомив про початок поставок вугільного концентрату в Китайську Народну Республіку (КНР) залізницею через новий прикордонний перехід Махалін - Хунь-Чунь. На початку серпня був відправлений перший вантажний потяг по міжнародному транспортному коридору, пов'язаних південь Примор'я з китайською провінцією Цзілінь.
  І робота в напрямку розвитку залізничних перевезень постійно триває. Так, в квітні цього року «Комерсант» повідомив, що «Мечел» підписав нову угоду з РЖД, що передбачає організацію руху вантажних поїздів з вугіллям в напрямку далекосхідних портів по виділеним маршрутами з фіксованим часом відправлення та прибуття. Договір регламентує перевезення за жорстким розкладом продукції «дочірніх» компаній «Мечела» ВАТ ХК «Якутуголь» і ВАТ «Південний Кузбас» на адресу торгових портів Посьет і Ваніно:
  - Дана технологія, - уточнив Сергій Колесников, перший заступник гендиректора Центру фірмового транспортного обслуговування (філія РЖД), - дозволяє ефективніше розподіляти навантаження на інфраструктуру загального користування, впорядкувати роботу локомотивних бригад, оптимізувати експлуатаційні витрати.
  - Це особливо актуально для забезпечення рівномірного завантаження східній частині БАМу і розвитку всього Східного залізничного полігону, - підкреслив він.

  Євгенія Райнеш


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»