Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Журнал «Точка Продаж» - журнал про роздрібної торгівлі і громадському харчуванні в ритейлі - Журнал про роздрібної торгівлі і громадському харчуванні в ритейлі Tочка продажів

  Інформаційно-аналітичний журнал Точка продажу - ми пишемо про роздробі через призму управлінських стратегій і сервісних технологій

  Інформаційно-аналітичний журнал "Точка продажу" - ми пишемо про роздробі через призму управлінських стратегій і сервісних технологій.

  Це базова концепція нашого видання, в її рамках публікуються статті, присвячені широкому спектру актуальних питань для роздрібної торгівлі:

  • магазинобудування, торгова нерухомість, обладнання для магазинів;
  • взаємини рітейлу з постачальниками і виробниками товарів;
  • методи просування товарів;
  • IT і нові інформаційні технології;
  • інструменти аналізу і прогнозу фінансових показників роботи магазину;
  • маркетингові стратегії і практики мерчандайзингу, а так само багато інших ефективні інструменти, що допомагають зробити свою точку продажів (будь то велика мережа або невеликий спеціалізований магазин) ще більш успішною.

  Нашими читачами є власники і керівники торгового підприємства, фінансові та комерційні директори, керівники відділів закупівель обладнання та товарів, категорійні і бренд-менеджери; керівники служб маркетингу. Іншими словами, «Точку продажів» читають в основному топ-менеджери торгових підприємств. Однак серед читачів багато і керівників підприємств, що займаються виробництвом товарів і послуг, сервісних компаній, все тих, хто так чи інакше пов'язаний з роздрібною торгівлею і повинен володіти актуальною інформацією про те, що відбувається в ритейлі.

  Журнал "Точка продажу" видається з 2005 р За цей час крім власне журналу ми випустили понад 10 галузевих оглядів серії «Точка продажу. Монітор », присвячених програмному забезпеченню для автоматизації фронт-і бек-офісів торгових підприємств; питань автоматизації складів і розподільних центрів; касового обладнання; IT-технологій на підприємствах громадського харчування та ін. Був реалізований проект «Точка продажу. DIY », випущені серії дайджестів і альманахів. Всі ці видання більш детально висвітлюють питання, підняті на сторінках нашого журналу, дають глибокий зріз галузевих проблем і їх рішень.

  Журнал "Точка продажу" складається з декількох розділів:

  Комерційний відділ - тут можна прочитати про все, що пов'язано з економікою торгового підприємстві, його фінансами.

  Анатомія магазину - тут розглядаються найактуальніші проблеми магазіностроенія і оснащення магазинів.

  Людський фактор - все про управління персоналом та поведінці покупців.

  У справі - інтерв'ю з керівниками підприємств галузі: торговими мережами, виробниками товарів, постачальниками обладнання.

  Думка - експертні матеріали з актуальних питань. Як то кажуть, думка редакцiї може не збiгатися з думкою автора, але що робити - така рубрика!

  Регіональний масштаб - галузеві огляди регіональних ринків.

  Тренди - актуальні дані маркетингових досліджень.

  Retail As Is - зарубіжний досвід своїми очима. Репортажі з іноземних торгових заходів, найцікавіше з наших зарубіжних рітейл бізнес-турів.

  Юридичний практикум - практикуючі юристи розкривають секрети юридичної підтримки торгової діяльності.

  Технологія - «ноу-хау» в області торговельних технологій.

  Громадське харчування - автоматизація, обладнання та технології - власне виробництво на підприємствах роздрібної торгівлі, зони громадського харчування в супермаркетах і гіпермаркетах і ін.

  А також новини торгівлі і суміжних галузей, анонси спеціалізованих заходів, огляди книжкових новинок.

  Журнал розповсюджується серед підприємств роздрібної торгівлі, дистриб'юторських і оптових компаній, виробників товарів народного споживання, постачальників і виробників торгового устаткування. База розсилки нашого журналу постійно оновлюється і містить тільки актуальні адреси.
  Ми завжди стежимо за тим, щоб видання надходило саме керівникам торгового підприємства.

  Журнал також надходить у відділи, що займаються споживчий ринок і сферу послуг регіональних і міських адміністрацій. В обов'язковому порядку журнал поширюється на всеукраїнських тематичних бізнес-форумах, спеціалізованих виставках, партнерських заходах в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії.

  Технічні дані і вихідна інформація: повноколірний журнал, формат А4,
  щільність 115-170 гр. / м², обсяг - понад 70 смуг, федеральне корпоративне В2В видання, регіональна мережа - РФ, тираж 10 000 екз.

  Телефонуйте, пишіть, ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва!

  Телефонуйте, пишіть, ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва


  +7 (495) 722-44-59
  Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript

  Анонси номерів

  статті журналу

  присвячений широкому спектру управлінських стратегій

  в роздрібній торгівлі


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»