Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Зв'язок між соціальними медіа та SEO

  1. Сьогоднішній пост - це внесок від Taylor Manning. Якщо ви працюєте в онлайн-бізнесі, ви знаєте, що...
  2. Акції еквівалентні зворотнім посиланням
  3. Соціальні платформи - пошукові системи
  4. Соціальні медіа є ключем до успіху вашого SEO в сучасному світі
  5. Що ви можете зробити прямо зараз
  Сьогоднішній пост - це внесок від Taylor Manning.

  Якщо ви працюєте в онлайн-бізнесі, ви знаєте, що SEO-оптимізація може бути дуже заплутаною. Пошукові рейтинги, авторитет, зворотні посилання та всі технічні терміни та стратегії можуть виглядати як мамбо-джамбо комусь, хто дізнається про неї вперше.

  Існує також і така дратує проблема Google, що постійно змінює свій алгоритм. Що являло собою відповідний SEO п'ять років тому назад виглядає як казати ми мусимо всі їхати T-Rex щоб попрацювати.

  Вірте чи ні, соціальні медіа грають велику роль у SEO в ці дні, що є гарною новиною. Зрештою, можна з упевненістю сказати, що більшість з нас використовують її як в нашому бізнесі, так і в особистому житті.

  Пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo, були запитані про вплив соціальних медіа на рейтинг веб-сайтів, і виявилося, що соціальні медіа можуть дійсно підвищити рейтинг вашого пошукового механізму.

  Пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo, були запитані про вплив соціальних медіа на рейтинг веб-сайтів, і виявилося, що соціальні медіа можуть дійсно підвищити рейтинг вашого пошукового механізму

  Профілі соціальних медіа

  Перш за все, якщо ви робите пошук по бізнесу або людині, шанси їх соціальні медіа-рахунки будуть відображатися, навіть якщо їх веб-сайт не робить .

  Google+ надає доступ до профілю компанії на правій сторінці пошуку Google. Це безкоштовний спосіб зробити свій бізнес видатним у пошуковій системі без інтенсивної роботи SEO.

  Ваше ім'я профілю та біо - це дві високоіндексовані частини вашого профілю. Якщо хтось вводить ключові слова в одному з них, шанси вашого профілю у пошуковій системі дуже високі.

  Чим більше послідовників ви маєте у своєму профілі, тим вищі пошукові системи зможуть оцінити вас. Це означає, що ви повинні зосередитися на вирощуванні цих сторінок з великим вмістом, щоб підвищити вашу видимість на платформі та вимкнути її.

  Акції еквівалентні зворотнім посиланням

  Коли хтось ділиться своїм статусом у Facebook або ретвітів вас у Twitter, ви фактично заробляєте зворотний зв'язок. Зворотні посилання - це просто уявлення про те, коли інший веб-сайт певним чином посилається на ваш вміст. Google використовує зворотні посилання як спосіб встановлення повноважень для веб-сайту. Іншими словами, чим більше інших сайтів, які посилаються на вас, тим краще ваш SEO.

  Звичайно, не всі зворотні посилання створюються рівними. Компанія Google враховує кількість акцій і якість профілів, які використовують ваші публікації. Ретвіт на Твіттері не вважатиметься таким же чином, як і стаття Нью-Йорк Таймс, яка посилається на вас, але якщо ваша публікація стає вірусною в соціальних мережах, всі ці посилання підвищать ваш рейтинг і авторитет.

  Люди не повинні безпосередньо обмінюватися інформацією, яку ви вже опублікували - зворотна посилання також може надходити від когось, хто просто поділився чимось безпосередньо з вашого блогу або веб-сайту. Щоб зробити це більш вірогідним, потрібно переконатися, що у вас є кнопки спільного доступу, клацніть миші, щоб надіслати цитати, закріпити кнопки на зображеннях і все інше, що може зробити ваш вміст більш доступним.

  Соціальні платформи - пошукові системи

  Хоча Google і Bing можуть бути лідерами галузі - Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest і всі інші соціальні платформи використовуються як пошукові системи щодня.

  Щодня люди шукають у соціальних медіа всілякі способи, ідеї та поради.

  Коли ви використовуєте ключові слова та хеш-теги у своїх посадах у соціальних мережах, вони відкриваються для того, щоб їх можна було знайти не тільки з Google, але й на самих платформах соціальних медіа.

  Соціальні медіа є ключем до успіху вашого SEO в сучасному світі

  Алгоритми пошукової системи на сьогоднішній день є набагато розумнішими та складнішими, враховуючи релевантність та кількість соціальних акцій. Пам'ятайте, що соціальні платформи також є веб-сайтами, і павуки Google багато в чому скануватимуть сторінки так само, як це виконує ваше ім'я - після всіх цих посилань!

  Безпосередня користь від вашої соціальної активності {крім SEO} полягає в тому, що вона також підвищує видимість і обізнаність про бренд. Старі тактики SEO, такі як купівля великих обсягів зворотних посилань або ключового слова, заповнені вашими статтями - це просто спам, фальшивка, і марна на сьогоднішній сцені SEO. Використовуйте соціальні медіа, щоб залучити своїх послідовників до створення вашого бренду та підвищить ваш SEO.

  Що ви можете зробити прямо зараз

  Якщо є одна річ, яку ви можете зробити, щоб збільшити ваш SEO прямо зараз, переконайтеся, що всі ваші профілі соціальних мереж актуальні, перевірені та завершені.

  Тейлор Меннінг є маркетинговим стратегом і веб-дизайнером з пристрастю допомагати жінкам-підприємцям досягти успіху в їхньому онлайн-бізнесі. Вона любить блогу, працювати на дивані з собакою і подорожувати. Ви можете знайти її в taylormanningcreative.com і на Twitter, Pinterest і Instagram в @taylormcreative .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»